Dėl Skersinės g. kandidato į Vilniaus m. tarybą

Skersinės g. gyventoja atsiuntė ir paprašė paskelbti šią informaciją (kalba netaisyta):

 

Sveiki,
aš,Jūratė Rusteikė esu Skersinės g. gyventoja, šiuos kelis metus susidūrėme su visišku neveiksnumu ,kai rašėme prašymus dėl apšvietimo, drenažo,  nuotekų, sniego valymo ir kt. Vilniaus miesto savivaldybei ,todėl nusprendžiau kandidatuoti į Vilniaus Miesto Tarybą ,kad pakeisti dabartinę ,visiškai netinkamą mums situaciją  , kandidatuoju į  Vilniaus miesto Savivaldybės Tarybą , Labai prašau palaikyti mane ir prabalsuoti rinkimuose .Sąrašo numeris 8 LSDDP , mano numeris 41,
Pridedu lankstinuko su  penketuku nuotrauką , siūlau įrašyti į reitingavimo langelius ir šiuos kandidatus, mes visi surinkome daugiausiai žmonių parašų iš viso 8 sąrašo, tai rodo,kad žmonės mus žino ir tiki .
P.S. VRK knygelėje, kur visi gavote yra klaidų 8 sąraše kandidatų nr 6 (Valdas Tutkus) ir nr 12 (Mindaugas Ulpys) nėra -jie nebedalyvauja .  Todėl balsas už juos negalios.
Siūlau balsuoti už šį penketuką LSDDP,nr 8,  reik įrašyti visus penkis skaičius 41, 9, 13, 16, 8,
nes kitaip jei neįrašyt,tai jūsų balsus gaus pagal bendrą sąrašą bele kas pagal eilę.Bei pakviesti draugus prabalsuoti,jei jie neturi savo favorito,ar nežino už ką balsuoti.
Iš anksto dėkoju visiems, kurie mane palaikys ir prabalsuos už mane ir mano  siūlomą komandą.
Laimės.Džiaugsmo,Sėkmės
Jūratė Rusteikė